راکت های تنیس

راکتها در دو نوع کنترلی و قدرتی طراحی شده اند. مساحت صفحه راکت معمولا از 95 تا110 اینچ مربع متغیر است. برای شروع، مساحت بزرگتر صفحه، برای مبتدیان بهتر است.زیرا هم قدرت بهتری دارد و هم مساحت بزرگتری برای ضربه در اختیار بازیکن قرار می دهد.

محصولات

لباس ورزشی مناسب

پوشیدن پیراهن نایلونی یا استفاده از لباس ورزشی تهیه شده از الیاف مصنوعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. پاكیزگی لباس به تندرستی فرد كمك می كند و از ضروریات بهداشت فردی محسوب می شود اما گاه، ورزشكاران به موضوع بهداشت پوشاك خود بی توجهی می كنند.

محصولات
 

برنامه های تمرینی

یک برنامه بدن سازی شامل استفاده از انواع تجهیزات نظیر دمبل، هالتر، کابل، دستگاه‌ها و حتی حرکات مبتنی‌ بر وزن بدن می‌باشد.در ابتدای دوره شروع تمرینات برای شما بسیار مهم می‌باشد که الگوی صحیح اجرای همه حرکات را به درستی‌ بیاموزید.به همین دلیل است که معمولا برنامه‌های افراد مبتدی بر پایه استفاده ازدستگاه‌هاوهالترطراحی میشود

محصولات
 
 

مکمل های بدن سازی

آیا شما نیز در انتخاب پروتئین مورد نظر خود سر در گم هستید؟در این مقاله به شما ۵ راهکار درباره انتخاب پروتئین مناسب با نیازتان را بیان خواهیم کرد.روتئین‌ها برای ترمیم و رشد بافت‌های عضلانی هنگامی که ما فعالیت‌های را انجام میدهیم که باعث تخریب بافتهای عضلانی میشود به کار می‌آیند.

محصولات
 

در محصولات ما غرق شوید


تمامی اجناس اورجینال می باشد و از اروپا تهیه می شوند .شرکت در مورد اورجینال بودن این اقلام تضمین میدهد و در صورت اثبات اورجینال نبودن آن توسط خریدار جنس مرجوع و پول خریدار مسترد میگردد.

عملکرد خود
را به
حداکثر برسانید


کارایی شما با محصولات ما110%


کارایی و عملکرد خود را با ما افزایش دهید و به حداکثر برسانید. با استفاده از محصولات ما حداکثر عملکرد از بدن خود بگیرید.

بیشتر بدانید


با ستارگانی که
از محصولات ما استفاده میکنند
آشنا شوید


ستارگانی که از محصولات ما استفاده میکنند در تمامی رشته ها حضور دارند که از جمله آنها میتوان به usain bolt و novak Djokovic و darmien matheu و Per Metrasacker و خیلی هی دیگر اشاره کرد

ستارگان